Araçlar

Ana Sayfa

DUNYA BORSALARI TATIL TAKVIMI

TARIH AY BOLGE BORSA EKIM SALI ZAMBIA LUSAKA STOCK EXCHANGE 24 KASIM CUMA USA NYSE MKT 24 KASIM CUMA USA NASDAQ BX 24 KASIM CUMA USA FINRA TRACE BTDS 24 KASIM CUMA USA BATS EXCHANGE EDGA (EARLY CLOSE) 24 KASIM CUMA USA OTC MARKETS (EARLY CLOSE) 24 KASIM CUMA USA BATS EXCHANGE EDGX (EARLY CLOSE) 24 KASIM CUMA USA NEW YORK STOCK EXCHANGE (EARLY CLOSE) 24 KASIM CUMA USA BATS US (EARLY CLOSE) 24 KASIM CUMA USA FINRA ALTERNATIVE DISPLAY FACILITY (ADF) 24 KASIM CUMA USA NASDAQ 24 KASIM CUMA USA FINANCIAL INDUSTRY REGULATORY AUTHORITY 24 KASIM CUMA USA NASDAQ MUTUAL FUNDS DISSEMINATION SERVICE 24 KASIM CUMA USA OTHER OTC 24 KASIM CUMA USA BATS EXCHANGE BYX (EARLY CLOSE) 24 KASIM CUMA USA NASDAQ PHLX 24 KASIM CUMA USA OTCBB (THE OTC BULLETIN BOARD) 24 KASIM CUMA USA NATIONAL STOCK EXCHANGE 24 KASIM CUMA USA FINRA SPDS 144A 24 KASIM CUMA USA MIAX PEARL 24 KASIM CUMA USA FINRA TRACE ATDS 24 KASIM CUMA USA FINRA TRACE SPDS 24 KASIM CUMA KOREA KOSCOM FUTURES (VIA CME GLOBEX) 24 KASIM CUMA USA FINRA TRACE BTDS 144A - EARLY CLOSE 25 KASIM CUMARTESI USA NATIONAL STOCK EXCHANGE 27 KASIM PAZARTESI ARGENTINA MERCADO DE VALORES DE BUENOS AIRES 27 KASIM PAZARTESI ARGENTINA MERVAL (BUENOS AIRES STOCK EXCHANGE) 27 KASIM PAZARTESI ARGENTINA MERCADO A TERMINO DE BUENOS AIRES (MATBA) 27 KASIM PAZARTESI ARGENTINA ROSARIO FUTURES EXCHANGE (ROFEX) 28 KASIM SALI PANAMA BOLSA DE VALORES DE PANAMA, S.A. 30 KASIM PERSEMBE PHILIPPINES PHILIPPINE STOCK EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE ROMANIA BUCHAREST STOCK EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE BAHRAIN BAHRAIN STOCK EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE JORDAN AMMAN STOCK EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE LEBANON BEIRUT STOCK EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE PALESTINE TERRITORY PALESTINE SECURITIES EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE UNITED ARAB EMIRATES NASDAQ DUBAI (FORMERLY DIFX) 30 KASIM PERSEMBE UNITED ARAB EMIRATES ABU DHABI SECURITIES EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE UNITED ARAB EMIRATES DUBAI FINANCIAL MARKET 30 KASIM PERSEMBE MALDIVES MALDIVES STOCK EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE BARBADOS BARBADOS STOCK EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE ROMANIA BUCHAREST STOCK EXCHANGE 30 KASIM PERSEMBE ROMANIA SIBEX

Bu sitede yer alan bilgiler  Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Sunulan bilgilerin doğruluğu ve bunların yatırımcının yatırım kararlarına uygunluğu tarafımızca garanti edilmemektedir. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.

Garanti Yatırım FX Demo Hesabı

Garanti Yatırım FX Demo Hesabı açmaktasınız. E-mail ve telefon bilgilerinizin doğru ve güncel olması önemlidir. Bilgileri doldurup TAMAM’a basınız. Hesap açılışı için hesabınıza doğrulama maili gönderilecektir.

captcha

Lütfen yukarıda gördüğünüz doğrulama kodunu yukarıdaki kutuya yazınız.

Demo hesabınıza son giriş tarihinizden itibaren 3 ay boyunca hiç giriş yapılmazsa, hesabınız kapatılacaktır.

Lütfen yukarıda gördüğünüz doğrulama kodunu yukarıdaki kutuya yazınız.

Lütfen yukarıda gördüğünüz kutucuğa yeni şifrenizi yazınız.

Hesabınıza doğrulama maili gönderildi. Linki onaylamanız gerekmektedir.

TAMAM

Demo Hesabınız Aktif Hale Getirilmiştir.

TAMAM

Sistemde Yaşanan Geçici Sorun Nedeniyle Hizmet Verilememektedir. Daha Sonra Tekrar Deneyiniz..

TAMAM

Demo Hesabınız Daha Önce Aktif Hale Getirilmiştir.

TAMAM

Şifrenizi Değiştirmek İçin Mailinize Gönderilen Linke Tıklayın.

TAMAM

Form başarıyla gönderildi.

TAMAM

Lütfen özel karakter içermeyen, en az 8 haneli bir şifre belirleyiniz.Lütfen içinde en az bir büyük harf, bir küçük harf ve bir rakam olacak şekilde en az 8 haneli bir şifre belirleyiniz.

TAMAM

E-Mail adresleri uyuşmamaktadır.

TAMAM

Şifreler uyuşmamaktadır.

TAMAM

Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.

TAMAM

Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz.

TAMAM

Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.

TAMAM

Doğrulama kodunu eksik girdiniz.

TAMAM

Bu E-Mail adresiyle daha önce kayıt olunmuştur.

TAMAM

Demo hesabınızın şifresi başarıyla değiştirildi.

TAMAM

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okuduğunuzu onaylamanız gerekmektedir.

TAMAM