Gerçek Hesap Açmak İstiyorum

Ana Sayfa

Gerçek FX hesabı açmak istiyorum

captcha

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin Bilgilendirme’de belirtilen kapsamda işlenmesini kabul ederim.

 

+- Hesap Açılması için Gerekli Belgeler:

1- Kaldıraçlı İşlemler Sözleşme Seti Kitapçığı   (Sözleşme ve Kaldıraçlı İşlemler Sözleşme Öncesi Bilgilendirme Formu, Müşteri Tanıma Formu, Hesap Açım Parametreleri Formu, Risk Bildirim Formu ve Olağanüstü Durum Formu)

2- Kimlik Belgesi Teyiti ve Kimlik Fotokopisi     (Ehliyet, Nüfus Cüzdanı)

3- T.C. Kimlik No

4- Adres Teyit Belgesi (Adınıza düzenlenmiş son 3 aya ait elektrik, su, doğalgaz, telefon faturasından herhangi biri ya da adınıza düzenlenmiş bir fatura yoksa geçerli tarihli ikametgah)

Adres teyit belgesi olarak e-Devlet üzerinden Kurum adına alınan ikametgah belgesi geçerlidir.

E-devlet üzerinden alınacak olan ikametgah belgesinin “Kuruma İbraz” kategorisinin seçilerek ve kurum adına “Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.” yazılacak şekilde alınması belgenin kabul edilebilirliği için önem arz etmektedir.

+- Önemli Bilgiler :

1- Vergi mevzuatı açısından, Dar Mükellef konumunda bulunan, yurt dışında yerleşik gerçek veya tüzel kişiler ile Yabancı Uyruklu yatırımcılarımıza hesap açılışı yapılmamaktadır.

2- KKTC müşterilerimiz için Vergi No'su ile birlikte hesap açılabilir.

3- 18 yaşından küçük, SPK ve banka kurum yasaklısı ve  tüzel yatırımcılara  hesap açılmamaktadır.

4- İşlemlerinizi Garanti Yatırım'ın Garanti FX Trader işlem platformundan yapabilirsiniz.

5- Teminatlarınızı Garanti Yatırım’a ait Garanti Bankası İstanbul Kurumsal (381) şubesinde bulunan 9075499 numaralı USD hesabına havale/EFT ile gönderebilirsiniz.
(IBAN: TR59 0006 2000 3810 0009 0754 99)

 

SPK Tebliği gereği gerçek hesap açabilmek için en az 6 iş günü demo hesabımızı kullanarak, en az 50 adet işlem yapılması gerekmektedir.
Hesap açma talebinizi iletmek ve hesap açılış detaylarını öğrenmek için 444 0 630 numaralı telefonumuzdan Garanti Yatırım FX Müşteri Temsilcilerimizi arayabilir yada foreksbilgi@garantibbva.com.tr adresine iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz.

Asgari Başlangıç teminatı 50.000 TL muadili USD'dir.

18 yaşından küçük, SPK ve banka kurum yasaklısı müşterilere hesap açılmamaktadır.

Bu sitede yer alan bilgiler  Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Sunulan bilgilerin doğruluğu ve bunların yatırımcının yatırım kararlarına uygunluğu tarafımızca garanti edilmemektedir. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.

Garanti Yatırım FX Demo Hesabı

Garanti Yatırım FX Demo Hesabı açmaktasınız. E-mail ve telefon bilgilerinizin doğru ve güncel olması önemlidir. Bilgileri doldurup TAMAM’a basınız. Hesap açılışı için hesabınıza doğrulama maili gönderilecektir.

captcha

Lütfen yukarıda gördüğünüz doğrulama kodunu yukarıdaki kutuya yazınız.

Demo hesabınıza son giriş tarihinizden itibaren 3 ay boyunca hiç giriş yapılmazsa, hesabınız kapatılacaktır.

Lütfen yukarıda gördüğünüz doğrulama kodunu yukarıdaki kutuya yazınız.

Lütfen yukarıda gördüğünüz kutucuğa yeni şifrenizi yazınız.

Hesabınıza doğrulama maili gönderildi. Linki onaylamanız gerekmektedir.

TAMAM

Demo Hesabınız Aktif Hale Getirilmiştir.

TAMAM

Sistemde Yaşanan Geçici Sorun Nedeniyle Hizmet Verilememektedir. Daha Sonra Tekrar Deneyiniz..

TAMAM

Demo Hesabınız Daha Önce Aktif Hale Getirilmiştir.

TAMAM

Şifrenizi Değiştirmek İçin Mailinize Gönderilen Linke Tıklayın.

TAMAM

Form başarıyla gönderildi.

TAMAM

Lütfen özel karakter içermeyen, en az 8 haneli bir şifre belirleyiniz.Lütfen içinde en az bir büyük harf, bir küçük harf ve bir rakam olacak şekilde en az 8 haneli bir şifre belirleyiniz.

TAMAM

E-Mail adresleri uyuşmamaktadır.

TAMAM

Şifreler uyuşmamaktadır.

TAMAM

Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.

TAMAM

Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz.

TAMAM

Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz.

TAMAM

Doğrulama kodunu eksik girdiniz.

TAMAM

Bu E-Mail adresiyle daha önce kayıt olunmuştur.

TAMAM

Demo hesabınızın şifresi başarıyla değiştirildi.

TAMAM

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili Bilgilendirme'yi okuduğunuzu onaylamanız gerekmektedir.

TAMAM